TOP 8 aplikacji mobilnych, które powinieneś znać!

 1. INSTAGRAM

  Instagram jest aplikacją mobilną szczególnie polecaną dla miłośników fotografii.
  Oferuje wiele przydatnych filtrów do obróbki zdjęć, pozwala na oznaczanie instagdzie dane zdjęcie zostało zrobione oraz nadaje mu nowy wygląd. Aplikacja sprawdza się podczas podróży, kiedy chcemy odnaleźć nasze przyszłe docelowe miejsce, wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszemy np. Plaża w Gdańsku i zobaczymy wszystkie zdjęcia, które wykonane w tym miejscu przez użytkowników aplikacji. Poza tym aplikacja pozwala dzielić się fotografiami z całym światem, dzięki integracji z portalami społecznościowymi.

 2. SNAPCHAT

  snapAplikacja popularna wśród młodzieży. Komunikator internetowy, z którego korzysta obecnie 100 milionów osób aktywnych w sieci, przesyłających między sobą blisko 700 milionów zdjęć i filmów DZIENNIE! Aplikacja skupia się na łatwej i szybkiej wymianie plików zdjęciowych i video, z możliwością dodania krótkiej treści. To co odróżnia Snapchat od tradycyjnych komunikatorów jest automatyczne kasowanie treści, którą wysyłamy, a którą wymieniają się użytkownicy. To od Ciebie zależy jak długi czas będzie miał odbiorca na oglądanie zawartości.

 3. JAK DOJADĘ

  Ajakdojadeplikacja serwisu www.jakdojadę.pl  pozwala na uzyskanie szybkiego wyznaczenia trasy komunikacją miejscą w największych miastach Polski. Jest to świetna aplikacja, która zawiera w sobie aktualny rozkład jazdy MPK, ZMK, ZTM, SKM, PKP PR. z osobistą nawigacją by zlokalizować, który przystanek jest najbliżej Ciebie i jaki czas potrzebny będzie do dojazdu we wskazany cel. Używam jej codziennie i nie wyobrażam sobie, abym mógł ją wykasować ze swojego smartfona.

 4. WHATS APP
  whats

  Świetna alternatywa dla połączeń międzynarodowych, które co prawda tanieją, ale nie sa jeszcze na tyle tanie, żebyśmy mogli pozwolić sobie na długie rozmowy. Komunikator pozwala na przesyłanie pomiędzy użytkownikami zdjęć, filmików, wiadomości jak i wykonać darmowe połączenie. Wystarczy, że mamy internet 3G lub LTE albo jesteśmy w zasięgu darmowej sieci WI-FI.

 5. SPOTIFY

  spotifPowstały w 2006r muzyczny serwis oferujący swoim użytkownikom dostęp do milionów utworów. Podzielony na gatunki i nastroje, idealny do słuchania w czasie pracy, podczas biegania czy przejazdu komunikacją miejską. Pozwala na słuchanie muzyki z wielu wytwórni płytowych, zarówno tych wielkich jak i mniej znanych. Opcja darmowa „zmusza nas” do odsłuchania kilkunastosekundowej reklamy, gdy zdecydujemy się na opcję premium, musimy za to dopłacić. Moim zdaniem wersja basic jest wystarczająca 😉

 6. ENDOMONDO

  endomondoAplikacja pozwala na monitorowanie swojej aktywności w ciągu dnia, przydatna zarówno do uprawiania sportu, ale też do codziennego życia, znam osobiście osobę z poprzedniej pracy, która używa jej aby wiedzieć, jaką odległość pokonała z domu do pracy piechotą i sprawdzić jaki wysiłek poniosła. Aplikacja zapisuje nasza aktywność, a przede wszystkim czas uprawiania sportu czy innych aktywności, przelicza go później na poziom spalonych kalorii. Idealna aplikacja dla tych co chcą być fit ;- )

 7. GOOGLE MAPSgooglemaps

  Ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez nawigacji. Odstawiliśmy już dawno mapy,
  automatycznie włączamy GSP aby dojechać czy dojść do celu. Jedną z największych zalet jest darmowa nawigacja głosowa. Jeśli więc sporo poruszasz się samochodem, rowerem lub planujesz wyjazd na wakacje i nie chcesz tracić czasu na śledzenie mapy ta aplikacja jest dla Ciebie niezbędna!

 8. SHAZAM

  shazamJesteś na zakupach, wędrujesz pomiędzy regałami, gdy w Twoich uszach nagle słyszysz świetną muzykę, niby znasz, ale nie możesz przypomnieć sobie tytułu. Co robisz? No właśnie pewnie nic, chyba że masz pod ręką telefon (na pewno masz ;- ) ) Włączasz aplikację SHAZAM, przyciskasz „słuchaj” i za 5 sekund wyświetla Ci się tytuł i wykonawca słyszanej przed chwilą piosenki… Robisz print screena, wracasz do domu z uśmiechem i włączasz piosenkę oglądając zrobione zakupy. Prawda, że od razu przyjemniej?… 🙂

Dodaj komentarz