UBER – jak jeździć taniej niż taxi?

UBER vs TAXI? To pytanie nurtowało mnie cały czas dopóki nie odważyłem się wyruszyć w podróż z UBEREM. Czy UBER bardziej się opłaca? Na czym to polega, jak przejechać kilkanaście kilometrów za darmo? Przekonasz się o tym już za chwilę!

5 powodów, dla których UBER wygrywa z przeciętną taksówką.

 

  1. Aplikacja na telefon

Wystarczy pobrać aplikację zarówno działającą na Android’ach lub ze sklepu AppStore, z której będą korzystać użytkownicy np. iPhone’ów. Pobranie aplikacji jest bardzo proste i ogranicza się tylko do wciśnięcia kilku poleceń wyskakujących na ekranie telefonu. Pobranie aplikacji jest darmowe- co działa na korzyść firmy. Tworzymy konto wraz z numerem telefonu i kartą kredytową/debetową, z której pobierane będą płatności za przejazdy.

2. Kod rabatowy na przejazd UBEREM,

No właśnie, chcesz sam przekonać się czym jest UBER? skorzystaj z kodu rabatowego na przejazd vde7my2tue da ci on możliwość darmowego przejazdu na ponad 25 zł! Jeżeli ty polecisz komuś aplikację podając później swój kod możesz w nieskończoność otrzymywać darmowe przejazdy ;- ) Prawda, że fajne?

3. Transakcje bezgotówkowe

Często zdarza się, że nie mamy przy sobie gotówki, często również jesteśmy świadkami sytuacji kiedy to taksówkarz nie ma „drobnych” żeby wydać ;- ) Jest to irytujące prawda? W UBERZE ni musisz martwić się o rozliczanie, płatność po zakończonym przejeździe jest pobierana automatycznie z twojego konta bankowego. Jest to bardzo wygodne i nie ma się czego obawiać, za każdym razem potwierdzenie przychodzi na mejla oraz pokazany jest przebieg twojej trasy.

4. Świetne możliwości aplikacji

Zamawianie transportu jest bardzo proste, wystarczy, że na mapie wskażesz pinezką skąd i dokąd chcesz dojechać. Możesz też wprowadzić adresy. Kolejną możliwością jest wybranie samochodu, tego podstawowego (są naprawdę niezłe) oraz wyższej klasy (często SUV’y i nowsze samochody) Za wybór drugiej opcji oczywiście płaci się więcej ale jest to w granicach 5 zł w zależności też jak długa będzie Twoja trasa. Widzisz również kto po Ciebie przyjedzie i ocenę kierowcy, którą wystawiasz po zakończonej podróży. Podczas trasy cały czas obserwujesz gdzie aktualnie się znajdujesz, a więc nie ma mowy o „nadrabianiu kilometrów” podczas zamawiania widzisz również, gdzie znajduje się Twój kierowca, który po Ciebie ma przyjechać!

5. Nie musisz bezpośrednio kontaktować się z kierowcą.

Przejazd zamawiasz za pomocą aplikacji, nie musisz znać numeru korporacji, aby zamówić taksówkę w miejscu, w którym jesteś np. pierwszy raz. To spore ułatwienie dla obcokrajowców i innych, którzy nie są skłonni do rozmów z kierowcą. Kierowca stara się nie „zagadywać” ale uprzejmie będzie z Tobą rozmawiał, jeśli sam będziesz tego chciał. To co ważne, nie ma pytania „którędy jedziemy” bo aplikacja sama wyznacza najkorzystniejszą trasę dla konsumenta 😉

 

UBER to świetna opcja dla ludzi, którzy chcą przemknąć przez miasto nowymi samochodami, poczuć się jakby przewoził ich prywatny kierowca i to taniej niż taksówką miejską! Nie wahaj się! Korzystaj z kodu zniżkowego i ruszaj w pierwszą podróż!

 

Dodaj komentarz